טופ סנטר - ראש העין

TOP Center – מתחם העסקים החדש של ראש העין

אודות הפרוייקט

פארק העסקים הרב-תכליתי TOP CENTER  מתוכנן על עתודת הקרקע הפרטית האחרונה באזור התעסוקה שבצפון מערב ראש העין.

 TOP CENTER יספק את הצורך העז במתחם עסקי ראוי ויאופיין בעירוב שימושים אורבני, כלומר יהיה פעיל בכל שעות היממה. יפעלו בו בהרמוניה חברות היי-טק וסייבר, משרדים, עסקים מגוונים, בתי קולנוע, חנויות, מסעדות, בתי קפה, חדרי כושר ועוד.

המתחם התוסס והחדשני יהפוך לעוגן סביבתי – מעין רמת החייל של ראש העין והסביבה – שימשיך את תופעת זליגת מתחמי התעסוקה מרובי הקומות מזרחה מתל אביב. העובדים, המבקרים והמבלים יגיעו מכל אזור המרכז, השרון והשומרון.

הפארק הענק מתוכנן בצמידות לאזור התעשייה לב הארץ, כשבינו ובין אזור התעשייה אפק מפריד רק כביש 5. הצמידות לכביש 5 ולכביש 6 והקרבה לרכבת יבטיחו נגישות מצוינת. על התוכניות מופקדים האדריכלים איה אלכסנדר וברק גלבוע, המתמחים בליווי פרויקטים גדולים משלב הרעיון, דרך התכנון והרישוי ועד לביצוע.

תוכנית המתאר הארצית כבר מייעדת את הסביבה למרקם עירוני. במקביל מקדמת העירייה תוכנית מתאר מקומית שתייעד את השטח לתעסוקה. ראש העירייה אף הגדיר את המתחם כשטח אסטרטגי ומתבקש לפיתוח, ובירך על היוזמה. ככל שתתקדם ההשבחה, צפויים מחירי הקרקע לזנק עד שעליית הערך תגיע למאות אחוזים, כפי שהתרחש במיזמים אחרים ברחבי הארץ.

ראש העין – ה TOP של המרכז

מומחי הנדל"ן והעיתונות הכלכלית כבר קבעו:
ראש העין היא הדבר הבא בכל הקשור להזדמנויות עסקיות במרכז הארץ. בזכות המיקום המצוין למרגלות כביש 5, בזכות היותו מתחם הבילוי והעסקים הראשון לבאים מהמרכז, ובזכות תנופת פיתוח ובניה שאמורה להכפיל ואף לשלש את העיר ראש העין בשנים הקרובות – השקעה במתחם עסקים היא הזדמנות שאסור לפספס. ראש העין משוועת למתחם עסקי, ובתמיכה נלהבת של העירייה, תוכל להיות חלק ממתחם העסקים המבטיח והמקיים של אזור המרכז.

טופ סנטר ראש העין

ההזדמנות

שוק הדיור בראש העין אמנם מוצף ודירות רבות עומדות ריקות. לעומת זאת, ראש העין משוועת למתחם עסקי ונהנית מתמיכה נלהבת של העירייה בנושא. מתחם העסקים העתידי צפוי להיות פנינת הנדל"ן החדשה והמבוקשת ביותר בעיר וזוהי ההזדמנות להצטרף אליו.

פוטנציאל הרווח

במתחם TOP תוכלו לראות את זה קורה לנגד עיניכם הודות למחיר הנמוך בו תרכשו את הקרקע. בחשבון פשוט תוכלו לראות כיצד בתוך מספר שנים תהפוך ההשקעה להיות הטובה ביותר עבור הכסף שלכם.

ה TOP שלך בראש שקט

רוצה השקעה בראש שקט שפשוט עובדת בשביל הכסף שלך?

 MSN נדל"ן מאפשרת לך להצטרף למתחם TOP בהשקעה של סכום כסף לא גדול  ולהצטרף לקבוצת היזמות שיחד תקים את המתחם – מכאן ואילך חברת ניהול מקצועית מנהלת את הפרוייקט, אחראית על התכנון, הביצוע, וההתנהלות מול המשקיעים – וחוסכת לך זמן, כסף ומאמץ.

בזכות

תנופת פיתוח ובניה הצפויה להכפיל ואף לשלש את העיר ראש העין בשנים הקרובות

בזכות

היותו מתחם הבילוי והעסקים הראשון לבאים מהמרכז

בזכות

המיקום המצוין למרגלות כביש 5

בזכות

התמיכה של עיריית ראש העין – עיר המשוועת למתחם עסקי חדש

בזכות

הצורך הבולט של העיר במתחם בילוי עסקים ופנאי

*הקרקע אינה זמינה לבניה

מיקום

מן העיתונות

​עיריית ראש העין מבינה כי לצד הגידול הצפוי באוכלוסייתה והעלויות הכרוכות בו, יש צורך בהקמת מרכזי תעשייה ומסחר מניבי ארנונה, שיספקו גם פרנסה לתושבים החדשים. הביקוש למשרדים בפארק העסקים החדש TOP center מאשש את כל ההערכות המוקדמות

רף כניסה אטרקטיבי על שטח קרקע מבין האחרונים שעוד נותרו בבעלות פרטית לטובת בניה של שטחי מסחר ובילוי, בעיר הנמצאת בצמיחה מטורפת, וכל זה, לפני שינוי ייעוד הקרקע. 7 סיבות שבזכותן פרויקט טופ סנטר של MSN ייזום ושיווק נדל״ן הוא הזדמנות השקעה מטורפת.

ראש העין וחריש עומדות בראש מדד הערים שאליהם היגרו הכי הרבה תושבים. מהנתונים עולה כי לראש העין היגרו במהלך 2017 כ-4,119 תושבים חדשים, ואילו לעיר הצעירה חריש היגרו כ-2,100 תושבים חדשים.

ראש העין נמצאת בצמיחה וצפוייה להכפיל את מספר התושבים כבר בשנים הקרובות. יזמי הפרויקט "TOP CENTER" – מתחם המסחר, התעשייה והפנאי לוקחים על עצמם להיענות לצרכים של העיר בצמיחה ומזמינים משקיעים בעלי הון עצמי ראשוני של 150,000 ₪ ומעלה לקחת חלק.
העיר המתפתחת ממשיכה את תנופת הבנייה המסחרית ומקווה למשוך אליה חברות, עובדים ומבלים מפתח תקוה – ואף מתל אביב. ראש מינהלת הפרויקט בנצי ליברמן: "ברגע שנקבל אור ירוק מגורמי התכנון – ההקמה תהיה מהירה"

בזמן שנבנים בעיר עוד ועוד פרויקטי דיור חדשים, מצבו של הנדל"ן המסחרי בראש העין נמצא בשפל חסר תקדים. הסיטואציה הבעייתית הזו מייצרת הזדמנות למשקיעים להרוויח פי 3 או 4 על השקעה של פחות מ-260,000 ₪. כך תוכלו לנצל את המצב בעיר לטובתכם

שנתיים אחרי ששווקו קרקעות בשכונות החדשות בראש העין, ניתנו היום היתרי בנייה ל-2,300 דירות חדשות, ובהמשך יתקבלו היתרים לבניית 2,450 דירות נוספות. בכך תהפוך העיר לאחד ממתחמי המגורים הגדולים ביותר באזור המרכז

היזם דרור הלוי פרסם את פרטי התכנון של פרויקט העיר החדשה, שישתרע על שטח של כ-1,000 דונם. היקף המכירות מוערך בכ-1.6 מיליארד שקל