מדיה ומאמרים

בעיריית באר שבע הבינו שלצד הקמת שכונות חדשות יש צורך בהקמת מוקדי תעסוקה, והמשקיעים כבר תרים אחר הזדמנויות. האם הנדל”ן המסחרי בבירה הדרומית יצליח להדביק את תנופת ההשקעות בשוק הנדל”ן למגורים?
ההצלחה המטאורית של באר שבע בשנים האחרונות הובילה את משקיעי הנדל”ן בעיר לרווחים עצומים, עם עליות ערך של עשרות אחוזים בכל שנה מ-2008. עכשיו הגיע תור המשקיעים במשרדים, שצפויים לרכוב על גל ההצלחה וההגירה החדשה לעיר

ראש העין וחריש עומדות בראש מדד הערים שאליהם היגרו הכי הרבה תושבים. מהנתונים עולה כי לראש העין היגרו במהלך 2017 כ-4,119 תושבים חדשים, ואילו לעיר הצעירה חריש היגרו כ-2,100 תושבים חדשים.

ראש העין נמצאת בצמיחה וצפוייה להכפיל את מספר התושבים כבר בשנים הקרובות. יזמי הפרויקט “TOP CENTER” – מתחם המסחר, התעשייה והפנאי לוקחים על עצמם להיענות לצרכים של העיר בצמיחה ומזמינים משקיעים בעלי הון עצמי ראשוני של 150,000 ₪ ומעלה לקחת חלק.

דירות 5 חדרים באזור היישוב קדימה עולות כיום 2.1 עד 2.3 מיליון שקל, אז כיצד תוכלו לחתוך את העלויות ביותר מחצי מיליון שקל ולהגיע לדירה חדשה ומרווחת ביישוב היוקרתי בעלות של כ- 1.6 מיליון שקל בלבד?

העיר המתפתחת ממשיכה את תנופת הבנייה המסחרית ומקווה למשוך אליה חברות, עובדים ומבלים מפתח תקוה – ואף מתל אביב. ראש מינהלת הפרויקט בנצי ליברמן: “ברגע שנקבל אור ירוק מגורמי התכנון – ההקמה תהיה מהירה”

בזמן שנבנים בעיר עוד ועוד פרויקטי דיור חדשים, מצבו של הנדל”ן המסחרי בראש העין נמצא בשפל חסר תקדים. הסיטואציה הבעייתית הזו מייצרת הזדמנות למשקיעים להרוויח פי 3 או 4 על השקעה של פחות מ-260,000 ₪. כך תוכלו לנצל את המצב בעיר לטובתכם

כל החיים אמרו לנו “לא ניתן להבטיח תשואה, לא ניתן להבטיח תשואה” אז אמרו… ההשקעה בדיור מוגן דווקא במדינה יציבה כמו אנגליה מבטיחה למשקיעים שכר דירה חודשי המעוגן בחוזה בעבור השקעה של 374,000 ש”ח בדיוק.

חברת MSN נדל”ן, אחת החברות הראשונות לזהות את הביקוש למשרדים קטנים להשקעה, משיקה את פרויקט הדגל: מתחם משרדים יוקרתי ברחוב לישנסקי המבוקש במערב ראשון לציון.

“במדינת ישראל הצפופה, שצפויה לגדול עד ל 15,000,000 תושבים תוך זמן לא רב, חייבים לרכוש קרקע להשקעה”

לאחר שמשרד השיכון חתם על הסכם גג בעיר אשדוד על תוספת של 45,000 יחידות דיור, החלה ההתנפלות הצפויה של המשקיעים על עתודת הקרקע האחרונה בעיר. המחירים הנמוכים של הקרקעות (פחות מ-150 אלף ש”ח) מייצרים ביקוש גבוה שצפוי להרים את מחירי הקרקע גם בטווח הקצר.

זה הזמן להכיר אפשרות השקעה שהיא גם, גם וגם: גם בישראל. גם במחיר נמוך. וגולת הכותרת – לא צריך להמתין 5 שנים עד שתתחילו להרוויח.

חברת msn נדל”ן החלה לשווק משרדים בעפולה ב-149,000 ש”ח. משקיעים ישראלים ששבעו משוק הדירות בישראל ולא ששים לרוץ ולהשקיע בחו”ל, מקבלים הזדמנות לרכוש נדל”ן ישראלי עם שכר דירה שצפוי להעשיר את חשבון הבנק באופן קבוע ויציב בכל חודש כאשר ההון העצמי הנדרש לצורך הרכישה הוא רק 69,000 ש”ח.

פארק העסקים בעפולה, לוקח את הטרנד של השקעה במשרדים קטנים צעד אחד קדימה, ומציע למשקיעים קטנים ובינוניים לרכוש משרד חדש, במחיר חסר תקדים, ליהנות משכר דירה גבוה משמעותית מהמקובל בארץ (או בחו”ל), ומעליית מחירים דרסטית של המשרדים, כפי שמעריכים גורמים מקצועיים, עם השלמת הפרויקט.

זה הזמן להכיר אפשרות השקעה שהיא גם, גם וגם: גם בישראל. גם במחיר נמוך. וגולת הכותרת – רווח חודשי . נשמע מעניין? הנה 4 סיבות שהופכות את פרויקט 456 למשקיעים קטנים לשונה מכל מה שהכרתם עד עכשיו.

אם כולם כבר יודעים שההשקעה המשתלמת ביותר בישראל היום היא השקעה בנדל”ן, איך אפשר להסביר את העובדה ששיעור המשקיעים הישראליים נמוך כל כך? 

הרוויה בשוק המשרדים בתל אביב לצד המחירים הנוחים בערי הלוויין ובפריפריה, וההיצע החסר בהן, מביאים יותר ויותר משקיעים לצאת מהעיר הגדולה
מאה אלף תושבים צפויים להצטרף לראשון לציון בשנים הקרובות ולהפוך אותה לעיר השלישית בגודלה בישראל. ראש העירייה, דב צור, טוען שהגודל לא קובע אלא יכולת העירייה להביא עוד מקומות תעסוקה ולהתאים תשתיות. כמה תושבים חדשים צפויה לקלוט כל שכונה?
העירייה: “לאור הגידול באוכלוסיית העיר קיים צורך להרחבת שטחי תעסוקה ומשרדים”. וגם: הפרויקט החדש של MSN נדל”ן במב”ת מערב והמחסור הבולט בחללי משרדים בראשל”צ

גיל מולכו, מנכ”ל MSN נדל”ן: “גם עם הון עצמי של 55 אלף שקלים ניתן להפוך לבעל נכס שיניב הכנסה קבועה”

גיל מולכו, מנכ”ל MSN נדל”ן: “מיקום פארקי התעשייה של פתח תקוה הפך את העיר להמשך ישיר למתחמי התעסוקה בתל אביב, רמת גן ובני ברק סיטי”

נתח קבוצות הרכישה בנדל”ן המסחרי נאמד בכ־53%, פי 3 מנתח קבוצות הרכישה בנדל”ן למגורים. גיל מולכו: “בנדל”ן מסחרי קבוצות הרכישה מקצועיות, ועלויות הסטייה במחיר הסופי – מינוריות”

שוק הנדל”ן המסחרי פורח כתוצאה מהקפאון המתמשך בשוק הנדל”ן למגורים.

דמי שכירות המשרדים ברחבי הארץ לא עוצרים. מחקר שערכה חברת אינטר ישראל יועצי נדל”ן מראה אמנם כי רמת המחירים הממוצעת ברחבי הארץ נשמרת אך במקומות מסוימים נרשם זינוק חד במחיר.

מנכ”ל MSN נדל”ן גיל מולכו: “מחיר הנכסים ימשיך לטפס”

מנכ”ל MSN נדל”ן גיל מולכו: “פריים לוקיישן במחירי רצפה”

השקעה במשרד קטן מציעה ארבעה יתרונות בולטים: השקעה עם הון יחסית קטן, תמורה מיידית לרכישה, תשואה באחוזים נאים ומסירה של יחידת עבודה מוכנה למשתמש הקצה

4 הסיבות שהופכות את ההשקעה בפרויקט TOP SIV שבקריית מטלון להשקעה הכדאית ביותר עבור משקיעים קטנים

פתח תקווה עברה מהפך בעשור האחרון שהתבטא בין השאר בבנייה מאסיבית של עשרות אלפי יחידות דיור חדשות.

חברת MSN ייזום ושיווק נדל”ן החלה לשווק 180 דירות בעיר רמלה במסגרת פרויקט רב היקף העונה לשם פרויקט קוואטרו. הדירות, אשר צפויות להיבנות ברחוב ויצמן בעיר,

בעוד המדינה נאבקת למצוא פתרון למחסור בהיצע הדיור לסטודנטים, מתארגנות ברקע קבוצות רכישה כדי לרכוש דירות במעונות להשקעה. אז למה המוסדיים עדיין חוששים?

גרין פארק – הפרויקט החדש של MSN ייזום ושיווק נדל”ן בחדרה מציע לרוכשים מגרשים בשטח 200 מ”ר, אשר כלולים בתב”ע (תכנית בניין עיר) חד 2020 שמוגדרת כקרקע בתהליכי הפשרה – אינה זמינה עדיין לבנייה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם