אודותנו

MSN נדל"ן היא אחת מחברות הנדל”ן הישראליות המובילות. החברה פעילה מאוד במהלך השנים האחרונות בתחום השיווק ומכירה של  השקעות נדל"ן מיוחדות
החברה שוכנת בבני ברק אך פעילותה מתפרסת באזורים שונים ברחבי הארץ.

ה"אני מאמין" של MSN

השקעה בנדל"ן היא קודם כל מיקום אבל לא רק.
אנחנו ב-MSN עוקבים אחרי השוק, רואים לאיזה כיוון הוא הולך ואז מתחילים לאתר עיסקאות מעניינות בשילוב של מחיר טוב ומיקום חם.
אתם מוזמנים להצטרף להשקעות נדל"ן מיוחדות.

בית העסק הזה משוייך לדירוג החברות המובילות

החוויה שאנחנו מעניקים

כולם רוצים להשקיע בנדל"ן!
נדל”ן הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר בתחום ההשקעות. ישראלים אוהבים אותו במיוחד וזה די ברור. נדל”ן מאז ומתמיד העניק למשקיעים תועלת לכספם. אנשים רכשו קרקעות, צריפים, מגרשים, מחסנים, חנויות,דוכנים וכל מה שרק אפשר.

גם היום, רכישת נדל”ן מכל סוג מוכיחה את עצמה כחוויה וכהשקעה משתלמת. 
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לחווית הנדל”ן מבית MSN.

בהצלחה!

הצוות שלנו

שוק הנדל”ן הוא תחום מורכב, ולכן דרושה עזרה של אנשי מקצוע מנוסים שמבינים אותו היטב ועוקבים אחר תנודת המגמות העדכניות ביותר בשוק. יועצי נדל”ן מנוסים יודעים לזהות את השינויים הנוצרים בשוק ולבדוק עבור לקוחותיהם איזו השקעה תהיה רווחית עבורם. יתרה מכך, ידוע כי ללקוח קשה לעקוב אחר השינויים הללו ולכן יועצי הנדל”ן יוכלו לבצע את המשימה עבורו על הצד הטוב.

היועצים שלנו נמצאים בקשר הדוק עם כל הגורמים הרלוונטים בשוק הנדל”ן ועובדים בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע המובילים בתחום.

שירותי החברה

​אנו עוסקים בשיווק השקעות נדל"ן מעניינות במיקומים חמים ובמחירים מעניינים.

הצוות המסור והמקצועי אשר ידוע בתודעת השירות הגבוהה שלו, יעניק לכם פתרונות שיענו על כל הצרכים והדרישות שלכם. יתרה מכך, התהליך יתבצע בצורה יעילה, אפקטיבית ואדיבה עוד משיחת הטלפון הראשונה. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות.

המנכ"ל

גיל מולכו עומד בראש בוטיק השקעות הנדל"ן – MSN המתמחה במתן מכלול שירותים מקצועיים לכל תחום הנדל"ן והיא עובדת מול גופים ויזמים מכל רחבי הארץ. החברה מורכבת מצוות יועצי נדל"ן מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

מולכו מביא עימו ניסיון עשיר בתחום איתור נכסים, תמחור פרוייקטים ושיווק נכסי נדל"ן. בוטיק השקעות הנדלן שבניהולו חרט על דגלו עקרונות יסוד הכוללים מצויינות, מקצועיות, אמינות ושירות ראשון במעלה, העומדים לנגד עיניו בכל עת.

לגיל מולכו ניסיון של מעל 15 שנה בענף הנדל"ן. את דרכו החל מלמטה, כסוכן נדל"ן ואיש שטח. היכרותו של גיל עם הרבדים השונים בתחום מהווה את אחד מיתרונותיו הגדולים, ניסיונו הרב מתבטא בעסקאות נדל"ן מגוונות ומורכבות- מרכישת המקרקעין ובדיקת הנאותות הדרושה, דרך שינוי ייעוד המקרקעין, הוצאת היתרי הבניה, הטיפול בתשתיות והליכי השיווק לקהל הרחב.

גיל-מולכו

תקנות הגנת הצרכן​

חברת MSN מתייחסת בקפידה מלאה לתקנות הגנת הצרכן –במכירת קרקע שאינה זמינה לבניה​

המלצות לשכת עורכי הדין לקבוצות רכישה

ניסיונה העשיר של חברת MSN בייזום, הקמה ושיווק של פרויקטי קבוצות רכישה, מעניק ללקוחותיה יתרון ניכר בהשגת פתרונות דיור איכותיים במחירי בנייה אטרקטיביים, תוך אספקת רמת גימור גבוהה, בנייה בטכנולוגיות החדישות ביותר, עיצוב מוקפד ומפרט טכני עשיר. כל אלו תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר ועמידה בכל ההמלצות של לשכת עורכי הדין בישראל: