אודותנו

MSN נדלן היא אחת מחברות הנדל”ן הישראליות המובילות. החברה פעילה מאוד במהלך השנים האחרונות בתחום הייזום, שיווק ומכירת פרויקטים של דירות ברחבי הארץ. 

החברה שוכנת בבני ברק אך פעילותה מתפרסת באזורים שונים ברחבי הארץ.
החברה מספקת שירותים רבים כגון: איתור נכסים אשר יתאימו ללקוח, ניתוח מקיף של ההשקעה בפרויקט, ייעוץ משפטי על ידי משרד עו”ד אשר עובד עם החברה ועוד.

ה"אני מאמין" של MSN

השקעה בנדל”ן היא לא עניין של מה בכך – היא עניין למקצוענים.
ב-MSN מאמינים שהשקעה נדל”נית יש לעשות בשיקול דעת ורק לאחר בדיקה מהותית של כל מרכבי העסקה.
בוטיק השקעות הנדל”ן, אמ.אס.אן ייזום ושיווק נדל”ן, חרט על דגלו כמה עקרונות יסוד: מקצועיות, אמינות ושירות.

החוויה שאנחנו מעניקים

כולם רוצים להשקיע בנדל”ן!
נדל”ן הוא המוצר המבוקש ביותר בתחום ההשקעות. ישראלים אוהבים אותו במיוחד וזה די ברור. נדל”ן מאז ומתמיד העניק למשקיעים תועלת מושלמת לכספם. אנשים רכשו קרקעות, צריפים, מגרשים, מחסנים, חנויות,דוכנים וכל מה שרק אפשר והיום הכסף שלהם השיג תשואה מדהימה על אותם השקעות.

גם היום,בשנת 2019 רכישת נדל”ן מכל סוג מוכיחה את עצמה כחוויה וכהשקעה מצוינת לכסף. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לחווית הנדל”ן מבית MSN ולתת לכסף שלכם לטפס גבוה.

בהצלחה!

הצוות שלנו

שוק הנדל”ן הוא תחום מורכב, ולכן דרושה עזרה של אנשי מקצוע מנוסים שמבינים אותו היטב ועוקבים אחר תנודת המגמות העדכניות ביותר בשוק. יועצי נדל”ן מנוסים יודעים לזהות את השינויים הנוצרים בשוק ולבדוק עבור לקוחותיהם איזו השקעה תהיה רווחית עבורם ואילו השקעות עלולות להתבצע בחוסר שיקול דעת. יתרה מכך, ידוע כי ללקוח קשה לעקוב אחר השינויים הללו ולכן יועצי הנדל”ן יוכלו לבצע את המשימה עבורו על הצד הטוב והמניב ביותר.

היועצים שלנו נמצאים בקשר הדוק עם כל הגורמים המשפיעים בשוק הנדל”ן ועובדים בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע המובילים בתחום .

בראש בוטיק השקעות הנדל”ן MSN עומד גיל מולכו שמביא עמו ניסיון עשיר בתחום איתור נכסים, תמחור פרוייקטים ושיווק נכסי נדל”ן. 

MSN-projects

שירותי החברה

רכישת זכויות לדירה בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, רכישת דירות חדשות, איתור נכסים באזורים אטרקטיביים – כל אלו הם רק חלק קטן מהשירותים אותם מספקת חברת MSN ייזום ושיווק נדל”ן.  הצוות המסור והמקצועי אשר ידוע בתודעת השירות הגבוהה שלו, יעניק לכם פתרונות שיענו על כל הצרכים והדרישות שלכם. יתרה מכך, התהליך יתבצע בצורה יעילה, אפקטיבית ואדיבה עוד משיחת הטלפון הראשונה. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות.

אנשי הצוות המסורים של MSN עובדים בחריצות בכדי לאתר פרויקטים איכותיים באזורי ביקוש. החברה עובדת בשותפות עם חברות בנייה שונות וגורמים נוספים העוסקים בענף בכדי להבטיח את השירות הטוב ביותר עבור המשקיעים והרוכשים.

בנוסף, החברה מתמחה בהקמה ותפעול של קבוצות רכישה. בשיטה זו הם נהנים מכוח מיקוח גדול מול הקבלן המבצע. בקבוצות הרכישה של MSN הרוכשים נהנים מרכישה במחירים נמוכים יותר ומאפשרויות מימון נוחות.

המנכ"ל

גיל מולכו עומד בראש בוטיק השקעות הנדל”ן – MSN המתמחה במתן מכלול שירותים מקצועיים לכל תחום הנדל”ן והיא עובדת מול גופים ויזמים מכל רחבי הארץ. החברה מורכבת מצוות יועצי נדל”ן מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

מולכו מביא עימו ניסיון עשיר בתחום איתור נכסים, תמחור פרוייקטים ושיווק נכסי נדל”ן. בוטיק השקעות הנדלן שבניהולו חרט על דגלו עקרונות יסוד הכוללים מצויינות, מקצועיות, אמינות ושירות ראשון במעלה, העומדים לנגד עיניו בכל עת.

לגיל מולכו ניסיון של מעל 15 שנה בענף הנדל”ן. את דרכו החל מלמטה, כסוכן נדל”ן ואיש שטח. היכרותו של גיל עם הרבדים השונים בתחום מהווה את אחד מיתרונותיו הגדולים, ניסיונו הרב מתבטא בעסקאות נדל”ן מגוונות ומורכבות- מרכישת המקרקעין ובדיקת הנאותות הדרושה, דרך שינוי ייעוד המקרקעין, הוצאת היתרי הבניה, הטיפול בתשתיות והליכי השיווק לקהל הרחב.

גיל-מולכו

המלצות לשכת עורכי הדין לקבוצות רכישה

ניסיונה העשיר של חברת MSN בייזום, הקמה ושיווק של פרויקטי קבוצות רכישה, מעניק ללקוחותיה יתרון ניכר בהשגת פתרונות דיור איכותיים במחירי בנייה אטרקטיביים, תוך אספקת רמת גימור גבוהה, בנייה בטכנולוגיות החדישות ביותר, עיצוב מוקפד ומפרט טכני עשיר. כל אלו תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר ועמידה בכל ההמלצות של לשכת עורכי הדין בישראל:

  • כל כספי הרוכשים מופקדים בחשבון נאמנות
  • הערת אזהרה בטאבו
  • מינוי עו''ד נאמן בעל 10 שנות נסיון
  • אפשרות לביטול ההרשמה בתוך 7 ימים