השקעה בנדל"ן בעלויות נמוכות

לפזר את תיק ההשקעות שלך

היתרונות בהשקעה בקרקעות:

הנה עובדה: מחירי הנדלן לא מפסיקים לעלות!

מחירן של קרקעות הוא נמוך משמעותית ממחיר אפיקי השקעה אחרים בנדל"ן. עובדה זו מאפשרת להשקיע בנדל"ן בעלויות נמוכות יחסית ולפזר את תיק ההשקעות שלך. השבחת קרקע הינו תהליך שמעלה את ערך הקרקע במאות אחוזים. תהליך השבחה מוצלח מגלם תשואה גבוהה ביותר אותה כמעט בלתי אפשרי להשיג באפיקי השקעה אחרים. 

מחירי הקרקעות והאדמות ככלל בישראל מצויים בעלייה מתמדת, מאחר וקצב גידול האוכלוסיה גובר ויוצר מצוקת קרקע לבנייה. רכישת קרקע פרטית היא אחת הדרכים עבורכם ליהנות מנכס ממשי המניב תשואות.

תקנות הגנת הצרכן

חברת MSN מתייחסת בקפידה מלאה לתקנות הגנת הצרכן –במכירת קרקע שאינה זמינה לבניה​
עליית ערך קרקעות

מן העיתונות

הקבלנים מאשימים את המדינה בבצורת מכרזי הבנייה ובהתייקרות הקרקעות והדירות  ■ בתגובה למחסור, החברות הציבוריות אוספות גם קרקעות פרטיות, וב–2020 הן הגדילו את עתודות הקרקע ב–10% ■ התאחדות הקבלנים: "צפויה פגיעה רוחבית בכל רוכשי הדירות בשנתיים הקרובות"

רכישת קרקע חקלאית בעלת פוטנציאל לשינוי יעוד, עשויה להיות השקעה כלכלית כדאית עם הפשרתה לבנייה. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלל גורמים, למשל היטל ההשבחה, שעשוי להגיע לשיעור של 50% מעלות ערך הקרקע

השקעות בקרקעות פרטיות סבלו מפסימיות והססנות מצד המשקיעים הישראלים. אבל שינוי החוק והנהלים שמחייבים חובת גילוי נאות לגבי עתיד הקרקע – הפכו את ההשקעה בקרקעות לאופציית השקעת נדל״ן מניבה ובטוחה "בחסות המדינה". כך תנצלו את זה כבר ב 2019