שביל התפוזים בהוד השרון

קרקע במתחם שביל התפוזים היוקרתי

בסמוך לבניה יוקרתית ולמוסדות חינוך מהשורה הראשונה!

הזדמנות נדירה

  • הקרקע נמצאת בשלבי אישור מתקדמים ותירשם כקרקע פרטית בטאבו על שם הרוכש

  • המיקום מעולה! הקרקע צמודת דופן לבנייה קיימת!

  • יחידת קרקע בשטח של 125 מ"ר במחיר של 349,000 ₪ בלבד!

  • המכירה מלווה בהסכם שיתוף בין הקונים המנוהל ע"י משרד עו"ד

  • ליווי ע"י חברת ניהול מקצועית ומנוסה 

המיקום מעולה!

הוד השרון, בה מתגוררים למעלה מ-50,000 תושבים, נחשבת ליעד מועדף עבור משקיעי נדל"ן בשל היותה עיר מרכזית באזור הנחשק ביותר במדינת ישראל.
העיר מציעה לתושביה חיים של עיר באווירה כפרית, ומתהדרת ביחס נאה של שטחים ירוקים על כל מטר בנוי.
בהתאם לכך, פרויקט שביל התפוזים מיועד להקמת מתחם מגורים, תוך התחשבות בפיתוח ציבורי עשיר, כלומר, הקמת גינות ושטחים ציבוריים נרחבים.
הפרויקט ממוקם בצידה הדרום מזרחי של העיר בסביבה המאופיינת בבנייה צמודת קרקע, ונחשב לאיזור נחשק למגורים.

*הקרקע אינה זמינה לבניה

דרכי גישה

הוד השרון מוקפת כבישים ארציים עוקפים, אשר מקיפים את העיר ומקלים על זרימת התנועה בה ועל הקשר עם שאר חלקי המדינה בינהם כבישים 4, 5, 6, 40, וכביש 531. 

למה כדאי לרכוש קרקע ​ בשביל התפוזים ?

הוד השרון חוותה קפיצה משמעותית בשוק הנדל”ן בשנים האחרונות. הסמיכות לערי המרכז והשרון, ולמרכזי עבודה גדולים, יחד עם האופי המיוחד שלה, המשלב חיים של עיר באווירה כפרית, הפכו אותה לעיר נחשקת במיוחד.

בשנים האחרונות עוברת העיר תהליכי פיתוח ובינוי בהיקפים גדולים מאד, וקצב גידול האוכלוסייה בה נמצא במגמת עלייה מתמשכת.

עם צמיחתה של הוד השרון והפיכתה ליעד מגורים אטרקטיבי, הפכו בשנים האחרונות הקרקעות החקלאיות המוצעות להשקעה בהוד השרון ליעד אטרקטיבי עבור משקיעי נדל"ן

*הקרקע אינה זמינה לבניה

אודות הוד השרון

הוד-השרון היא העיר הכפרית הגדולה במדינה, ונחשבת דוגמא לאומית לצמיחה עירונית המשלבת פיתוח מהיר ובנייה יחד עם שמירה קפדנית על ערכי טבע ונוף. העיר מציעה מרחב אורבני עם "ריאות ירוקות", פארקים מהגדולים בארץ, שפע של גינות, פינות נוי ומתקני משחקים, אולמות ומגרשי ספורט, מוסדות רבים לשרות הציבור, כבישים רחבים משולבים בכיכרות תנועה מעוצבות ופורחות להגברת הבטיחות בדרכים, ומקדמי איכות חיים נוספים. בשנים האחרונות נמשכת הבנייה והצמיחה של העיר, על פי תוכנית אב, שהוכנה על ידי טובי המומחים לתיכנון אורבני בישראל ואושרה על ידי גורמי התיכנון הממלכתיים. נבנו שכונות חדשות בסטנדרט גבוה, עשרות מבני חינוך ותשתית כבישים חדישה, כאשר עוד שכונות וכבישים מתוכננים לביצוע בשנים הקרובות. כל אלה מושכים תושבים חדשים ברמה סוציו- אקונומית גבוהה מערים אחרות, המצטרפים לתושביה האיכותיים של הוד השרון ברובעי מגורים משופרים ומעוצבים בעיר שהצמחייה הירוקה שולטת בהם.

עליית ערך בקרקעות בשנים האחרונות

אם לפני 10 שנים היית משקיע באחת הקרקעות המובילות בישראל כמה הית מרוויח?

עליית ערך קרקעות

מיקום

מן העיתונות

את הקרקע, המיועדת להקמת יותר מ-460 דירות, רכשה ישראל קנדה לפני פחות משנה וכעת מכרה 50% ממנה והיא צופה "רווח מהותי מאוד" • הקונה, יוסי אברהמי: "יש שוק, ואם אתמול מחיר עגבניה היה 3 שקלים והיום 6 שקלים – היא שווה 6 שקלים"
לאחר שנים שלא שווקו כמעט יחידות קרקע במתחם "שביל התפוזים" האינטימי בהוד השרון, יוצעו כעת מספר יחידות קרקע לשיווק מהיר. המתחם היוקרתי המיועד למגורים מגלם גם פוטנציאל רווח של מעל למיליון שקלים לכל משקיע
שביל התפוזים
חברת הנדל"ן מנרב, שבבעלות אברהם קוזניצקי ומנוהלת על ידי בנו דרור, חתמה על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים להקמת פרויקט בשטח של כ-18 דונם במתחם שביל התפוזים שבמזרח הוד השרון.
שביל התפוזים
המחיר הממוצע לדירה בפרויקט צפוי לעמוד על 2.6 מיליון שקל ■ בהתאם לדרישות התב"ע הפרויקט יכיל גם דירות קטנות
שביל התפוזים

מדובר בשטח בן 75 דונם באזור כפר הדר; קרסו נדל"ן ופריזט חסון הן החברות שיבצעו את הפרויקט

בכללי המשחק החדשים שמכתיב עידן הקורונה זוכה ענף ההשקעה בקרקעות לעדנה, כשתשומת לב נרחבת מושך מתחם שביל התפוזים שבשרון: "יש כאן הזדמנויות נדלניות שאין באפיקי השקעה אחרים, ויותר ויותר אנשים מתחילים להפנים את זה"
פרויקט בן 12 אלף דונם, שחולש על כמה מרחבי תכנון, מגיע לוועדה הארצית. נציגים מכמה רשויות מקומיות השתתפו בתכנון, שהוא לבדו תוקצב בסכום שיא של 17 מיליון שקל. על הפרק: גן לאומי ענק, 20 אלף דירות חדשות ומרכזי תחבורה מטרופוליניים.
את הקרקע שנמצאת בדרום-מערב העיר, סמוך לפארק החדש, רכשו שפיר (20.5%), אפריקה ישראל, אלעד, וצמח המרמן 26.5% כל אחת. על פי תוכנית המתאר של הוד השרון, שטרם אושרה סופית, אמור שטח זה לשנות את ייעודו למגורים מסחר ומשרדים