השקעות נדל"ן באנגליה

MSN נדלן היא אחת מחברות הנדל”ן הישראליות המובילות. החברה פעילה מאוד במהלך השנים האחרונות בתחום הייזום, שיווק ומכירת פרויקטים של דירות ברחבי הארץ ובחו”ל. 

השקעות נדלן באנגליה, אולי בניגוד לדעה הרווחת בקרב רוב האנשים, אינן תחום השמור בלעדית למומחים בעלי אזרחות אנגלית והיכרות מעמיקה עם השוק האירופי.

כמאמר השיר- לונדון לא מחכה, אך צפון אנגליה במפתיע הוא אזור נגיש נוח וזול יחסית להשקעה.

השקעות נדלן באנגליה אינן מצריכות סכומים אסטרונומיים או להיוולד באיזור הארמון. המציאות בתחום השקעות הנדל”ן באנגליה היא שונה משמעותית מהתפיסה הציבורית הרווחת ולמעשה ניתן למצוא דירות להשקעה במנצ’סטר והאזור בפחות משמונה מאות אלף שקלים, ובאיזור ליברפול בפחות מחצי מסכום זה כאשר מדובר על מגורי צעירים וסטודנטים.

אספקט נוסף של התרבות האנגלית הוא שמדובר באוכלוסיה אמידה במזדקנת במהירות ואשר מורגלת לרמת חיים גבוהה, ולפיכך ניתן למצוא גם השקעות נדלן באנגליה למטרה של בניית דיור מוגן.

היתרון בהשקעות נדלן מסוג זה הוא שמדובר בנתח משוק הנדלן באנגליה אשר יש לו ביקוש גבוה במיוחד, תשואה גבוהה בהתחשב ברמה הגבוהה של סגנון המגורים והבטחת הכנסה משכר דירה היות ומדובר במסגרת מוסדרת ולא שוכרים עצמאיים.

הירידה במטבע הליש”ט בעקבות התמורות הפוליטיות באנגליה ואירופה בשנים האחרונות הובילו לשקל יותר חזק המאפשר רכישה של נכסים יקרים יחסית בסכומים נמוכים.

העובדה שאנגליה היא מדינה מתקדמת עם מערכת משפט מסודרת המקלה על רישום נכסים ומעניקה הטבות מס למשקיעים משחקת לטובת המעוניינים בהשקעות נדלן באנגליה.

המתעניינים בהשקעות נדלן באנגליה ישמחו גם לגלות כי באזורים מסוימים בצפון המדינה התשואה על השקעות נדלן היא כפולה מאשר בישראל, בנוסף לכך שהנכסים מניבים אחוזים קבועים של רווח מידי שנה.

בידיים הנכונות, השקעות נדלן באנגליה יכולות לשמש צעד גדול לטובת שיפור וייצוב העתיד הכלכלי שלכם ושל כל המשפחה,

אך כמובן שיש להן, כמו השקעות בכל מיקום גיאוגרפי אחר ובאפיקים אחרים, יתרונות וגם וחסרונות. מסיבה זו חשוב להיעזר במשרד מנוסה כמו MSN נדל”ן לייעוץ בבחירה ובביצוע של השקעות נדלן באנגליה.

.
 

ה"אני מאמין" של MSN

השקעה בנדל”ן היא לא עניין של מה בכך – היא עניין למקצוענים.
ב-MSN מאמינים שהשקעה נדל”נית יש לעשות בשיקול דעת ורק לאחר בדיקה מהותית של כל מרכבי העסקה.
בוטיק השקעות הנדל”ן, אמ.אס.אן ייזום ושיווק נדל”ן, חרט על דגלו כמה עקרונות יסוד: מקצועיות, אמינות ושירות.

הצוות שלנו

שוק הנדל”ן הוא תחום מורכב, ולכן דרושה עזרה של אנשי מקצוע מנוסים שמבינים אותו היטב ועוקבים אחר תנודת המגמות העדכניות ביותר בשוק. יועצי נדל”ן מנוסים יודעים לזהות את השינויים הנוצרים בשוק ולבדוק עבור לקוחותיהם איזו השקעה תהיה רווחית עבורם ואילו השקעות עלולות להתבצע בחוסר שיקול דעת. יתרה מכך, ידוע כי ללקוח קשה לעקוב אחר השינויים הללו ולכן יועצי הנדל”ן יוכלו לבצע את המשימה עבורו על הצד הטוב והמניב ביותר.

היועצים שלנו נמצאים בקשר הדוק עם כל הגורמים המשפיעים בשוק הנדל”ן ועובדים בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע המובילים בתחום .

בראש בוטיק השקעות הנדל”ן MSN עומד גיל מולכו שמביא עמו ניסיון עשיר בתחום איתור נכסים, תמחור פרוייקטים ושיווק נכסי נדל”ן. 

המנכ"ל

גיל מולכו עומד בראש בוטיק השקעות הנדל”ן – MSN המתמחה במתן מכלול שירותים מקצועיים לכל תחום הנדל”ן והיא עובדת מול גופים ויזמים מכל רחבי הארץ. החברה מורכבת מצוות יועצי נדל”ן מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

מולכו מביא עימו ניסיון עשיר בתחום איתור נכסים, תמחור פרוייקטים ושיווק נכסי נדל”ן. בוטיק השקעות הנדלן שבניהולו חרט על דגלו עקרונות יסוד הכוללים מצויינות, מקצועיות, אמינות ושירות ראשון במעלה, העומדים לנגד עיניו בכל עת.

לגיל מולכו ניסיון של מעל 15 שנה בענף הנדל”ן. את דרכו החל מלמטה, כסוכן נדל”ן ואיש שטח. היכרותו של גיל עם הרבדים השונים בתחום מהווה את אחד מיתרונותיו הגדולים, ניסיונו הרב מתבטא בעסקאות נדל”ן מגוונות ומורכבות- מרכישת המקרקעין ובדיקת הנאותות הדרושה, דרך שינוי ייעוד המקרקעין, הוצאת היתרי הבניה, הטיפול בתשתיות והליכי השיווק לקהל הרחב.

גיל-מולכו

המלצות לשכת עורכי הדין לקבוצות רכישה

ניסיונה העשיר של חברת MSN בייזום, הקמה ושיווק של פרויקטי קבוצות רכישה, מעניק ללקוחותיה יתרון ניכר בהשגת פתרונות דיור איכותיים במחירי בנייה אטרקטיביים, תוך אספקת רמת גימור גבוהה, בנייה בטכנולוגיות החדישות ביותר, עיצוב מוקפד ומפרט טכני עשיר. כל אלו תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר ועמידה בכל ההמלצות של לשכת עורכי הדין בישראל:

  • כל כספי הרוכשים מופקדים בחשבון נאמנות
  • הערת אזהרה בטאבו
  • מינוי עו''ד נאמן בעל 10 שנות נסיון
  • אפשרות לביטול ההרשמה בתוך 7 ימים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם