הפרוייקט אוכלס


מבנה ייחודי וייעודי לסטודנטים, דירות סטודיו
בשלושה דגמים שונים אשר יימסרו מאובזרות באופן הניתן להשכרה מידית.

הפרוייקט במסגרת קבוצת רכישה וכולל בניין המגורים בן 3 קומות ו-99 יחידות דיור וכולל דירות סטודיו מאובזרות.

המבנה בצמוד לשטחי מסחר. מיקום הפרויקט בשכונת גבעת המורה, השכונה הגבוהה ביותר בעפולה אשר צופה לנוף מרהיב בעמק יזרעאל.

מרחק נסיעה קצר מלב העיר ודקות נסיעה בודדות ממרכז רפואי העמק, מכללת העמק ותחנת הרכבת העתידית.

בפרויקט מוצעות דירות סטודיו (20-30 מ"ר) המיועדות להשכרה. ניתן לקבל את הדירות מאובזרות לחלוטין עד רמת הסכו"ם במטבח. המתחם כולל חנייה ציבורית גדולה משני צדי הבניין, חדר כביסה, מחסנים ולובי.
ניהולו ואחזקתו השוטפת של המבנה יבוצע ע"י חברת ניהול שתדאג לכל צרכי השוכרים והמשכירים.

מיקום

"עפולה היא הדבר הבא מבחינת נדל"ן", מצהיר ראש העיר, יצחק מירון. בירת העמק, העיר עפולה, עוברת בשנים באחרונות תהליך של התעוררות נדל"נית מרשימה.
עריית עפולה מקדמת בימים אלו תכניות לבנייה של 9000 יחידות דיור חדשות והקמתו של פארק הייטק חדשני. בנוסף, ב-2016 תיחנך תחנת רכבת חדשה שתקרב את העיר לחיפה באופן משמעותי, כ-15 דקות נסיעה בלבד.
העיר עפולה עומדת בפתחה של מהפיכה ממשית אשר תשנה את פניה, התחזיות צופות כי תוך 15 שנים העיר תכפיל את מספר תושביה. כבר היום העיר עפולה היא מרכז אקדמי אשר כולל את מכללת העמק המונה 5000 סטודנטים ומרכז רופאי "העמק", בית חולים אוניברסיטאי המסונף לטכניון.

יתרונות רכישת נדלן בשיטת "קבוצת רכישה": חסכון בעלויות: ב- 20%-25% מקנייה מקבלן. קרקע בבעלות פרטית (טאבו)- בטחון מלא! תשלום לקבלן ע"פ ביצוע בלבד, בשלבים! חב' ניהול ומובילי הפרויקט מקצועיים הון עצמי נמוך ובשלבים- השגת מימון בנקאי.
אפשרות לבחירת מראה הבניין והלובי וכמובן עיצוב ותכנון הדירה.
יתרונות קבוצת רכישה המאורגנת על ידי MSN: חברת ניהול ותיקה ומנוסה.
לו"ז בהיר וידוע מראש. גמישות תכנונית: אפשרות לשינויים במפרט, עיצוב ותכנון. בטוחות נאותות לרכישה: הערות אזהרה על הקרקע.
פתרונות מימון נוחים: מכרז בין בנקים להוזלת עלויות המימון. מבנה משפטי בטוח: משרד עו"ד מלווה בעל וותק של 50 שנה. פיקוח כספי צמוד ומהימן- ברייטמן אלמגור

מלווי העסקה

  • המשווק : MSN שיווק וייזום נדל"ן

  • פרידמן ושות' הינו ממשרדי עורכי הדין הוותיקים והמובילים בארץ. המשרד בעל התמחות רבת שנים בנושא נדל"ן ובפרויקטים למגורים בכלל, וניסיון עשיר וספציפי בתחום של קבוצות רכישה בפרט. בימים אלה מלווה המשרד מספר פרויקטים למגורים ברחבי הארץ בהיקף כולל של אלפי יחידות דיור.

  • גיורא גור אדריכלים בע"מ המשרד מתמחה בעיצוב עירוני והתכנון ועיצוב של מגוון רחב של פרויקטים למגורים בשכונות של בתי משפחה בודדים לבניינים בינונית-צפיפות והתפתחויות רבות קומות שלמות.

מיקום